Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Blog Post

Festiwal pirotechniczny nad Jeziorem Nyskim

Festiwal pirotechniczny nad Jeziorem Nyskim

W tym roku odbyła się X edycja Festiwalu Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim. Jest to wyjątkowe wydarzenie, na które co roku przyjeżdżają tłumy miłośników dobrej zabawy i sztucznych ogni, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Co ciekawe, w trakcie festiwalu fajerwerki wystrzeliwane są… z powierzchni jeziora. Podczas konkursu prezentują się trzy grupy pirotechniczne, które osiągnęły najwyższe wyniki w poprzednich edycjach. Pierwszy pokaz należał do grupy Pol-Expance K.E. Kolasińscy – Kobylanka, drugi zaprezentowała grupa Fenix Zielona Góra, a trzeci – ostatni – Weko-Plus z Poznania, który okazał się zwycięzcą. Drugim miejscem poszczycić
się może Fenix, natomiast trzecie przypadło Pol-Expance. Każdy pokaz trwał 9 minut. Całość wydarzenia uczestnicy podziwiali z wcześniej przygotowanej na tą okoliczność plaży. Z okazji okrągłych obchodów, w tym roku zorganizowano jeszcze więcej atrakcji, zwłaszcza dla dzieci – specjalnie przygotowany plac zabaw, warsztaty z malowania twarzy, a wieczorem wesołe miasteczko. Pokazom pirotechnicznym towarzyszyły też wyjątkowe koncerty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts